Strona klubu UMKS Kielce

Open/Close
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: NBA sezon 2012/2013

NBA sezon 2012/2013 11 lata 3 miesiąc temu #405

Może podyskutujemy o obecnym sezonie NBA, o jego codziennych wydarzeniach, ciekawostkach, rekordach? Ciekawy jestem jakie są Wasze ulubione kluby, zawodnicy, kto według Was wygra na wschodzie, kto na zachodzie, a kto zdobędzie puchar Larrego O'Briena oraz MVP sezonu i finałów.

Po pierwszych ponad 2 miesiącach rywalizacji można stwierdzić, że zapowiada się niesamowity, najlepszy w historii sezon dla LA Clippers.
Na wschodzie wspaniale zaczął naszpikowany weteranami NY Knicks. Jestem ciekaw jak wytrzymają trudy długiego sezonu.

Jeśli chodzi o graczy to dla mnie wydarzeniem jest fakt, że Jamesowi Hardenowi dobrze zrobiła przeprowadzka do Rockets. Średnia punktów 26 i dodatni bilans Houston świadczą o tym, że szybko się tam zadomowił i stał się prawdziwym liderem drużyny.
  • reggie31
  • reggie31 Avatar
  • OFFLINE
  • Młodszy forowicz
  • Posts: 38
  • Oklaski: 1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

NBA sezon 2012/2013 11 lata 3 miesiąc temu #406

Jeśli chodzi i mnie to kibicuję LAL, ale w tym roku niestety zawodzą (mam nadzieję, że w PO się zepną i coś ugrają). A jeśli chodzi o ligę to MVP to póki co Durant (gość jest niesamowity, z takim wzrostem tyle potrafić), a ogólnie skoro kibicuję LAL to także Kobe Bryant'owi, który mimo 34 lat na karku rozgrywa sezon życia i jest liderem strzelców NBA.
A skoro mówisz o NYK ciekawe jak będzie grał Melo kiedy Amare zacznie grać i oddawać kilkanaście rzutów w meczu i jak wpłynie to na poczynania całej drużyny.
Ogólnie moim faworytem są oczywiście Lakersi, ale Clippers swoją serią pokazują jak są mocni. Poza tym na zachodzie jak zawsze groźni Spurs czy niesamowite OKC, ale stawiam, że do finału konferencji dojdzie Memphis. Natomiast na wschodzie chciałbym żeby niedoceniana od paru lat Atlanta zaskoczyła wszystkich i coś ugrała (niestety do tej pory w PO spisywali się słabo).
  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • OFFLINE
  • Młodszy forowicz
  • Posts: 20
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

NBA sezon 2012/2013 11 lata 3 miesiąc temu #408

Ja kibicuję Indianie i czekam na powrót Dannego Grangera. Wtedy będą jeszcze silniejsi i być może podobnie jak w ubiegłym sezonie dojdą daleko, a może jeszcze dalej :)?

Też wydaje mi się, że Memphis mogą dojść do finału zachodu. Niesamowity Randolph i chyba już dorównujący, a może i przerastający brata Marc Gasol to wielka siła pod koszem.

Jeśli chodzi o OKC to mogą wygrać całą ligę ale kluczowe mogą tu być decyzje Westbrooka w decydujących momentach najważniejszych spotkań. Często "grzeje" mu się głowa, podpala się i nie ma takiego wyrachowania jak Durant.

Tak jak pisałem wcześniej Clippers mają niesamowity początek ale jakoś nie widę ich dalej niż półfinał konferencji.
  • reggie31
  • reggie31 Avatar
  • OFFLINE
  • Młodszy forowicz
  • Posts: 38
  • Oklaski: 1
Last Edit: 11 lata 3 miesiąc temu by reggie31.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.063 seconds

Partner serwisu
Rolety Kielce

  • Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego oraz dopasowania treści wyświetlanych. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.